Як виміряти довжину кривої

ЯК ВИМІРЯТИ ДОВЖИНУ КРИВОЇ У CORELDRAW СТАНДАРТНИМИ МЕТОДАМИ.


При різанні на лазерному або фрезерному верстаті для правильного обчислення вартості різання листового матеріалу необхідно визначити довжину різу. Дана стаття пояснить як легко визначити сумарну лінію різу для усіх ліній файлу для прорізки.

Файли для прорізки на лазерному чи фрезерному станкові зазвичай розробляють у CorelDraw.

1.      Відкриваємо чи малюємо любий векторний об’єкт, чи ряд об’єктів.

2.      Об’єкт обов’язково переводимо у криві. Натискаємо на гарячу клавішу (за замовчуванням Ctrl+Q) чи виділивши об’єкт обираємо в головному меню вкладку (Объект – Преобразовать в кривую).

3.      Виділяємо «кривий» об’єкт, наводимо на нього мишкою, натискаємо на праву кнопку миші для виклику контекстного меню, у меню обираємо пункт «Свойства объекта» або нажимаємо комбінацією гарячих клавіш (Alt+Enter). Справа у нас з’являється вікно «Свойства объекта».

4.      У верхній частині цього вікна нас цікавить маленька кнопочка «Кривая. Перейти к свойствам кривых».

5.      Натиснувши на неї ви переходите у властивості кривих, де вам показана загальна лінія кривих виділених об’єктів.

 

Якщо у вас файл складається із багатьох об’єктів, вам необхідно їх усі виділити та об’єднати у єдиний об’єкт за допомогою інструмента «Объединить». При цьому у властивостях об’єкта ви зможете побачити загальну довжину усіх ліній об’єкта.

 

Сподіваємось, даний метод буде Вам корисний для прорахунку вартості ліній різу при розміщенні замовлення у нашій компанії.

 
tab_review

Написати відгукУвага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре